Szybki kontakt
Architektura

Graf na pierwszym miejscu stawia dobro klienta. Dlatego w swojej ofercie podejmuje się realizacji całego zakresu usług takich jak: realizowanie wszelkich uzgodnień formalnych, przygotowywanie projektów we wszystkich niezbędnych fazach oraz prowadzenie nadzorów autorskich i inwestorskich. Wieloletnia praca pozwoliła na zgromadzenie bogatego archiwum produktów i technologii. Biuro jest w pełni skomputeryzowane i korzysta z nowoczesnego oprogramowania co umożliwia wykonywanie zleceń w terminie i o wysokiej jakości.

Graf stale współpracuje z renomowanymi biurami branżowymi i specjalistami. Dzięki czemu posiada dostęp do nowoczesnych, sprawdzonych technologii i szeroko pojętego doradztwa technicznego oraz budowlanego. Swoją pozycję na rynku projektowym zawdzięcza licznym sukcesom zrealizowanych inwestycji. Obecnie biuro realizuje głównie obiekty przemysłowe, ale posiada również duże doświadczenie w projektowaniu budynków sakralnych, użyteczności publicznej oraz obiektów mieszkalnych. Pracownia Graf cechuje się odpowiedzialnością oraz wysoką jakością tworzonej architektury pod względem estetycznym jak i technicznym.

 

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, iż w celu przybliżenia działalności naszej Firmy Klientom z powiatu monieckiego, grajewskiegio oraz okolic - z dniem 30 czerwca 2015 roku w Goniądzu uruchomiony został nowy oddział naszej Firmy w zakresie usług projektowych, w wyniku czego udoskonalono dotychczas wykonywane usługi o usługę projektowania budowlanego do pozwolenia na budowę, ze szczególnym uwzględnieniem wymagań z zakresu OZE i efektywności energetycznej. Usługa ta zawiera również możliwość korzystania ze szkoleń i wyników realizowanych prac badawczo-rozwojowych w firmie. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły w załączniku PDF dostępnym tutaj:  .