Szybki kontakt
Nieruchomości > GRAF BUD Sp. z o.o.

O Firmie:

GRAF BUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w listopadzie 2012 r. Jest to Firma oparta na solidnych filarach wiedzy i umiejętności zdobytych podczas prowadzenia własnej działalności Wspólników Spółki.

Prezes Zarządu – Piotr Kuczyński od 2000 r. prowadzi znaną na rynku Firmę "GRAF Pracownia Architektoniczno-Graficzna Piotr Kuczyński", podejmującą się realizacji szerokiego zakresu usług związanych z projektowaniem obiektów od realizowania wszelkich uzgodnień formalnych, przygotowywania projektów we wszystkich niezbędnych fazach do prowadzenia nadzorów autorskich i inwestorskich. Po latach Firma rozpoczęła także działalność deweloperską. W 2012 roku powstała pierwsza Inwestycja pod szyldem "GRAF Pracownia Architektoniczno-Graficzna Piotr Kuczyński" - Kamienica przy ul. Czystej 14 – mieszcząca Mieszkania oraz Lokale Usługowe, w tym siedzibę Firmy.

Wiceprezes Zarządu – Andrzej Ladziński od 1999 r. prowadzi firmę budowlaną "Budownictwo ogólne Ladziński", mającą w swym dorobku liczne realizacje budynków mieszkalnych, usługowych i rolniczych.

Wieloletnie doświadczenie Członków Zarządu GRAFBUD Sp. z o.o. począwszy od stworzenia dobrego projektu architektonicznego po pełen zakres usług związanych z realizacją inwestycji oraz budową budynku "pod klucz" jest niezwykle ważne w szeroko pojętej działalności deweloperskiej.

Na poczatku 2015 r. została oddana do użytku pierwsza Inwestycja GRAFBUD Sp. z o.o. - Budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem wielostanowiskowym przy ul. Żytniej 16 w Białymstoku. Jest to czterokondygnacyjny budynek z dwiema windami, mieszczący 21 mieszkań (o powierzchni: od 21 do 56 m kw.) i 5 lokali usługowych na parterze (o powierzchni od 32 do 115 m kw.), charakteryzujący się atrakcyjną, podświetlaną wieczorami elewacją. Stanowiący idealne dopełnienie znajdującej się naprzeciw Kamienicy przy ul. Czystej 14 (wybudowanej w 2012 r. przez GRAF Pracownię Architektoniczno-Graficzną).

W 2015 r. zrealizowana została przebudowa infrastruktury zewnętrznej (przebudowa ulicy Żytniej – na odcinku od ul. Czystej do ul. Proletariackiej) na mocy porozumienia z Prezydentem Miasta Białegostoku – finansowana ze środków GRAFBUD Sp. z o.o.

Obecnie GRAFBUD Sp. z o.o. jest w trakcie realizacji kolejnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami przy ul. Czystej. Planowane zakończenie budowy to czerwiec 2017 r.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą GRAFBUD Sp. z o.o.

 

GRAF BUD sp. z o.o.

ul. Czysta 14

15-463 Białystok

tel. 85 831 14 20

tel. 601 929 535

e-mail: grafbud.bia@gmail.com